جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
آگوست 27, 2016
جراحی سینه
سپتامبر 10, 2016

مزایای لیپوماتیک

شما می توانید برای اینکه بتوانید اندام زیبا و متناسبی داشته باشید از یکی از روش هایی که می تواند لاغری موضعی را برای شما ایجاد کند ،استفاده کنید. لیپوماتیک یکی از روش های نوین بوده که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است زیرا می تواند تنها با یک جلسه چربی های شما را از بین ببرد. لیپوماتیک دارای ویژگی های زیر است که می توانید با
آنها آشنا شوید.
1.  در  دستگاه لیپوماتیک از هیچ گونه حرارتی استفاده نمی شود به همین دلیل بعد از انجام لیپوماتیک به هیچ عنوان در قمست سطحی پوست آثار سوختگی و یا آسیب دیدگی دیده نمی شود .
2.  بعد از اینکه چربی های اضافه از بدن خارج می شود پوست حالتی شل و آویزان به خود می گیرد در صورتی که در انجام لیپوماتیک دستگاه با ایجاد امواج مناسبی موجب کلاژن سازی در پوست می شود و به همین دلیل پوست به مقدار کمتری در مقایسه با دیگر روش ها افتاده می شود.

3.  لیپوماتیک در مقایسه با روش های دیگر از عوارض کمتری برخوردار است .زیرا کانولای وارد شده به بافت چربی با حرکت چرخشی  و لرزشی با بافت های مجاور آسیبی وارد نمی کند.همچنین اگر که دستگاه لیپوماتیک پیشرفته تر باشد در صورت برخورد به بافت های کناری ،دستگاه به صورت خودکار متوقف می شود.
4.  چربی هایی که به روش لیپوماتیک از بدن خارج می شوند سالم باقی می ماند و می توان  برای جوانسازی پوست دیگر مناطق بدن  و با روش تزریق چربی از آنها استفاده کرد.
5.  بعد از لیپوماتیک پوست به صورت یک دست می شود و احتمال ایجاد سلولیت در این روش بسیار کمتر خواهد بود .
6.  چون در لیپوماتیک به رگ های خونی آسیبی وارد نمی شود احتمال آمبولی نیز کمتر خواهد بود .
7.  در نهایت زیبایی اندام شما در مدت زمان اندک باز می گردد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصور علی
شما می توانید در زمینه جراحی بینی ،لیپوساکشن و جراحی شکم و … یه صفحه اینستاگرام دکتر مصور علی بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =