ویژگی های بینی گوشتی
اکتبر 22, 2016
جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه
اکتبر 27, 2016

لیپوماتیک ران ها

لیپوماتیک یکی از بهترین و جدیدترین روش های جراحی برای خارج کردن چربی های اضافه از بدن می باشد این روش نسبت به روش های دیگر عوارض کمتری دارد و دارای مزایای قابل توجهی می باشد. لیپوماتیک را برای تمامی نواحی بدن میتوانید استفاده نمایید. یکی از مهمترین قسمت هایی که خانم ها برای لاغری آن مشکل دارند. قسمت پا و ران ها می باشد. که بهترین روش برای خروج چربی از ران و پا لیپوماتیک ران ها می باشد. دکتر مصور علی متخصص زیبایی، در زمینه لیپوماتیک می تواند به شما مشاوره دهد.

همچنین برای درک بهتر از جراحی لیپوماتیک میتوانید به مقاله لاغری با لیپوماتیک رجوع فرمایید.

ممکن است همه راهها را برای رهایی از چربی های اضافه در ران ها و پاها را امتحان کنید. ولی باز یک سری چربی های موضعی که از بین نمی روند را میتوانید با استفاده از جراحی لیپوماتیک ران ها به راحتی انجام  دهید. جراحی لیپوماتیک ران ها برای کسانی که به صورت ژنتیکی پاها و ران های پری دارند مناسب نمی باشد. جالب است که بدانید با استفاده از جراحی موضعی لیپوماتیک سلولیت  و چربی های انباشته شده در پاها نیز از بین میروند و پاهای بیمار صاف میشود و حتی باعث شل شدگی و افتادگی پوست نیز نمی شود.

روش انجام لیپوماتیک ران ها:

  • جراحی لیپوماتیک ران ها به صورت سرپایی و به صورت سری موضعی می باشد و نمیخواهد که بیمار بیهوشی کامل شود و عوارض بیهوشی کامل را ندارد.
  • در روش لیپوماتیک با استفاده از لوله با حرکات لرزشی چربی ها به ذرات ریزی تبدیل و ازدستگاه خارج میشود. میتوان از چربی های ران ها برای پر کردن قسمت های دیگر بدن استفاده کرد و اندام زیبایی را  رقم زد.
  • در این روش می توانید بعد از 24 ساعت به کارها و فعالیت های روزمره خود برسید.
  • دوره نقاهت جراحی لیپوماتیک ران ها 3 الی 7 روز می باشد.
  • جراحی لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر کم هزینه تر، راحت تر، کم درد تر و کم خطر می باشد.

راه های ارتباطی دکتر مصورعلی جراح عمومی

اینستاگرام دکتر مصورعلی: dr_mosavarali

شماره تماس:  02188061895

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر مصورعلی جراح عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =