جراحی بینی گوشتی
سپتامبر 15, 2016
جراحی بینی استخوانی
سپتامبر 18, 2016

لیپوماتیک باسن

زیبایی باسن به اندازه زیادی برای خانم ها حائز اهمیت است و برای اینکه بتوان نواقص مربوط به باسن را برطرف کرد یکی از روش ها لیپوماتیک باسن بوده که عموما با انجام لیپوماتیک شکم و پهلو یا لیپوماتیک ران انجام می گیرد. لیپوماتیک باسن برای افرادی که دارای باسن های بزرگ به صورت ناموزون هسنتد بسیار موثر عمل خواهد کرد .

نحوه انجام لیپوماتیک باسن

بعد از اینکه قسمت های مختلف بر روی باسن بیمار مشخص شد لوله کانولا وارد چربی های باسن می شود و دستگاه لیپوماتیک با ایجاد یک حرکت چرخشی چربی های این قسمت را تکه تکه می کند و سپس چربی ها خارج می شوند.انجام لیپوماتیک باسن باید توسط متخصص انجام بگیرد زیرا در صورتی که یکی از مراحل انجام لیپوماتیک باسن به درستی انجام نگیردو یا اینکه چربی ها کم و یا زیاد از باسن خارج شوند باسن بعد از لیپوماتیمک زیبایی چندانی را نخواهد داشت و همچنین از لحاظ سلامتی به فرد آسیب وارد می شود،زیرا احتمال سلولیت وجود دارد.سلولیت به قسمت هایی که به صورت توده های دردناک در زیر پوست ایجاد می شود گفته می شود .

بعد از انجام لیپوماتیک باید دقت داشته باشیم که:

در روز های اول برای استراحت بهتر است به سمت پهلو دراز کشید و برای مدت طولانی رو روی باسن خود ننشینید .
در طول شبانه روز حتما از گن های لیپوماتیک استفاده کنید زیرا به بهبود موقعیت جدید به وجود آمده در باسن شما کمک بسیار زیادی می کند .
شاید در روز های اول ترشحاتی از باسن خارج شود که نباید نگران شوید بعد از چند روز و به کمک ماساژهای شما ترشح این مایعات قطع خواهد شد .
در نهایت بدانید می توان بعد از انجام لیپوماتیک باسن چربی های خارج شده را برای زیبایی مناطق دیگر استنفاده کرد .
از جمله  جراحی های دیگر که برای زیبایی باسن صورت می گیرد جراحی پروتز باسن  است .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصور علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =