تزریق ژل
سپتامبر 19, 2016
لاغری بی خطر با لیپوماتیک
اکتبر 1, 2016

لیفت صورت

در این مقاله لیفت صورت را مورد بررسی قرار خواهیم داد. افتادگی و تغییر پوست صورت ممکن است به عامل های شایعی همچون: افزایش سن ، استرس ، استفاده از الکل ، استفاده از سیگار ، کاهش وزن ، وراثت و برخورد مستقیم نور آفتاب برای مدت طولانی نیز بستگی داشته باشد. دچار آن شود .

لیفت صورت  برای جوانسازی پوست

در صورت بالا رفتن سن قدرت عضلات به مرور کاهش پیدا کرده و پوست صورت استحکام و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد که باعث ایجاد چین و چروک های بسیار بر روی پوست می شود. این چین و چروک ها با روش های جراحی و غیر جراحی همانند لیفتینگ تقریبا از بین رفته و باعث بهبود این وضعیت خواهد شد.این چروک ها امکان دارد در ناحیه های چانه و چشم نیز به وجود بیایند که چهره ی فرد به نظر اخمو می آید و باعث افتادگی پوست نیز میشود. اقدام برای جوانسازی پوست با عمل لیفت صورت به گونه ای است که فرد تقریبا 10 سال جوانتر به نظر می رسد.

لیفت صورت با نخ

یکی از روش های نوین و موثر لیفت صورت با نخ جهت جوانسازی و زیبایی نیز میباشد. این جوانسازی با نخ های استاندارد آمریکایی و اروپایی که معروف به نخ های PDO میباشند در زمینه جراحی لیفت صورت انقلابی نوین و مهم به حساب می آید. استفاده از این نخ های قابل جذب در جراحی لیفت صورت  در حداقل زمان ممکن باعث لیفت و جوانسازی و در چهره شخص تغییرات خوب با ماندگاری بالایی را به همراه دارد . این روش آخرین و بهترین روش برای لیفت صورت و بدن نیز میباشد که بیمار در مدت کمی شاهد تغییرات زیادی نیز خواهد بود و دوره نقاهت کوتاهی بعد از جراحی دارد.

لیفت صورت برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی بیشتر به سمت عمل لیف صورت می آیند که در سن میانسالی بوده یعنی بین 40 تا 60 سال، البته عمل لیفت صورت برای هر سنی امکان پذیر بوده اما تقریبا افراد میانسال دچار افتادگی پوست شده و نیاز به این عمل خواهند داشت.در عمل لیفت صورت عضلات زیرین سفت شده و چربی های اضافی نیز برداشته میشود و همچنین پوست گردن و صورت نیز کشیده خواهد شد که این امر نیز باعث جوان تر شدن فرد و نشانه های بالا رفتن سن نیز از بین خواهد رفت.
نکته دیگر این است که بیمارانی که متقاضی عمل لیفت صورت میباشند از نظر جسمانی باید سالم باشند.
در نتیجه میتوان گفت لیفت صورت یکی از بهترین راه حل های جوان سازی بوده و گزینه ی مناسبی برای برای خانم ها و آقایانی است که تمایل دارند جوان تر به نظر برسند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر عبدالعلی مصورعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =