لیزر لیپولیز

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
آگوست 27, 2016
مزایای لیپوماتیک
سپتامبر 7, 2016
لیپوساکشن

لیپوساکشن

به منظور از بین بردن چربی های بدن روش های متفاوتی وجود دارد که می تواند باعث داشتن اندامی زیبا و مناسب شود. این جراحی یکی از روش های نوین می باشد که می تواند با لاغری موضعی زیبایی نواحی مورد نظر بدن شما را فراهم کند. لیپوماتیک زیر مجموعه ای از لیپوساکشن است.

نحوه انجام

در ابتدا با استفاده از داروهای بیهوشی و یا تزریق آرام بخش می توان این جراحی را انجام داد که این بستگی به بیمار دار که از بی حسی موضعی و یا داروهای بیهوشی استفاده کند.پزشک بر روی مناطق مورد نظر  برش های کوچکی را ایجاد می کند تا بتواند لوله های دستگاه لیپوساکشن را وارد بافت چربی کند. این برش ها معمولا به اندازه سه تا چهار میلی متر می باشند و در آخر با استفاده از مکش دستگاه ، چربی های تخریب شده از بدن خارج می شود.

بعد از جراحی

شما ممکن است بعد از انجام این عمل با موارد زیر روبه رو شوید :
شاید پوست منطقه مورد نظر به صورت افتاده و یا شل شود .
به دلیل تغییرات ایجاد شده و خارج شدن چربی ها در بدن کبودی ایجاد می شود که با درد همراه خواهد بود.
ورم در مناطق مورد نظر دیده می شود.برای اینکه بتوانید آنها را کنترل کنید باید گن های مخصوص استفاده کنید.ورم ها  با مرور زمان بهبود پیدا می کنند.
چه کسانی نباید این جراحی را انجام بدهند ؟
کسانی که بیماری های دیابت دارند
افرادی که به علت اضافه وزن دردهای استخوانی دارند.
افراد با فشار خون بالا
بهتر است افرادی که پوست های شل و افتاده ایی دارند از این روش استفاده نکنند.
در صورتی که بعد از انجام این عمل، رژیم غذایی مناسب و تحرک کافی داشته باشید می توانید از بازگشت چربی ها به بدن جلوگیری کنید.پس بهتر است بعد از انجام لیپوساکشن در سبک زندگی روزمره خود تغییراتی را ایجاد کنید .
لیپوساکشن روشی برای از بین بردن چاقی موضعی است ، که می تواند حجم قابل توجهی از چربی های بدن را بیرون بکشد، به کمک لیزر لیپولیز می توان در طول تنها یک جلسه چند لیتر قابل توجه  چربی را از بدن بیرون کشید و لاغری و تناسب اندام را تجربه کرد .

لیزر لیپولیز چیست ؟

لیزر لیپولیز در واقع یک دستگاه است که مکانیزم عمل آن با ایجاد حرارت خواهد بود ، این روش با بی حسی موضعی قابل انجام است و بدون ایجاد شکاف و یا برش جراحی باعث چربی سوزی می شود . از بین رفتن چربی ها در این روش با ایجاد نور لیزر و حرارت است که در نهایت منجر به لیز شدن چربی و خروج از شکاف ایجاد شده می باشد .
این دستگاه مانند لیپوماتیک به یک میله بسیار باریک مجهز است که با ورود به بافت بدن باعث می شود تا توده های چربی از زیر پوست برداشته شود ، این روش بهترین درمان برای پوست پرتقالی است و می تواند به صورت دائمی حجم اضافه چربی را از بدن خارج نماید .

تفاوت لیزر لیپولیز با لیپوماتیک

لیزر لیپولیز و لیپوماتیک هر دو دستگاه های پیشرفته ای هستند که برای لاغری موضعی کاربرد دارند ، تفاوت لیپوماتیک و لیزر لیپولیز در مکانیزم عملکرد آن ها می باشد ، لیپوماتیک برای لاغری از لرزش و ارتعاش استفاده می کند و با ایجاد حرکات بسیار تند باعث شکسته شدن چربی ها می شود ، در مقابل لیزر لیپولیز از حرارت استفاده می کند و آب کردن چربی ها توسط نور و گرما باعث کاهش حجم چربی می شود .
البته انتخاب روش لاغری با تشخیص جراح بهترین گزینه خواهد بود ، زیرا جراح با توجه به بافت چربی و نیاز بدن در این رابطه تصمیم گیری خواهد کرد . از این رو نیاز است تا در انتخاب جراح زیبایی دقت کافی را داشته باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصورعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =