لاغری بی خطر با لیپوماتیک

لیفت صورت
سپتامبر 22, 2016
جراحی بینی برای بیماران دیابتی
اکتبر 3, 2016

لاغری بی خطر با لیپوماتیک

یکی از روش های لاغری موضعی و بی ‌خطر برای از بین بردن چاقی و چربی های جمع شده در بدن ، لیپوماتیک است . در این مقاله مبحث لاغری موضعی و بی‌خطر با لیپوماتیک را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

موارد استفاده از لیپوماتیک

برای از بین بردن  چاقی و چربی های جمع شده در بدن و برای رفع چاقی موضعی و تخلیه کردن بی عوارض ناحیه های : پهلو ، فیله پشت بازو و سینه مردان ، ران ، شکم و ژنیکوماستی یا همان بزرگ بودن سینه در آقایان از روش لیپوماتیک میتوان استفاده نمود. چربی های جمع شده در بدن را میتوان به روش های مختلف از بدن خارج نمود و از بین برد مانند: امواج اولتراسونیک ، لیپو ساکشن و لیزر لیپولیز .


تفاوت روش های از بین بردن چربی

در روش اولتراسونیک چربی ها ابتدا با امواج اولتراسونیک ذوب میشوند و بعد از بدن خارج خواهند شد. در روش لیزرلیپولیز بافت های چربی ذوب میشوند و توسط متخصص این کار چربی های ذوب شده از بدن خارج میشوند.
در روش لیپوماتیک به علت ایجاد نشدن حرارت چربی ها سوزانده نمیشوند و مزیت دیگر آن این است که به دلیل نبود حرارت خطر سوختگی پوست وجود نخواهد داشت. چربی هایی که از طریق لیپوماتیک خارج میشوند به صورت مایع هستند زیرا حرارتی ایجاد نشده و این قابلیت را دارند که به قسمت های مختلف بدن تزریق شوند اما در روش لیپو لیزر به دلیل اینکه چربی ها ذوب میشوند دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

مزایای لیپوماتیک

چربی های تجمیع شده در زیر پوست با روش لیپوماتیک که روشی کاملا فیزیکی است تخریب میشوند. در این روش اشعه و یا حرارت نقشی نخواهند داشت به همین دلیل چربی های خارج شده کاملا زنده و سالم هستند . این عمل توسط یک میله ی فلزی با نام کانولا انجام میشود. این چربی ها از طریق میله به آرامی  داخل کشیده میشوند و در آخر به وسیله دستگاه تخلیه خواهند شد.
در واقع با ایجاد لرزش در بافت های چربی در هم میشکنند و تخلیه خواهند شد. مزایای دیگر به شرح ذیل میباشد:
دروه ی نقاهت در عمل لیپوماتیک کوتاه  میباشد
بیمار زیاد احساس درد نخواهد داشت
در این عمل برش و بخیه وجود نخواهد داشت و به بستری شدن بیمار در بیمارستان نیازی نیست
خطر آمبولی در روش لیپوماتیک وجود ندارد
مدت زمان این عمل کم و کوتاه بوده و شخص مدت زیادی در اتاق عمل نخواهد بود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصور علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =