جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه
اکتبر 27, 2016
از بین بردن چربی با لیپوماتیک
اکتبر 31, 2016

فرق بین لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

روش های مختلفی برای از بین بردن چربی های اضافه بدن وجود دارد، مانند لیپوماتیک، لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی که استفاده از این روشها بسته به میزان چربی و مدل ناحیه ای که میخواهد لاغر شود دارد. لیپوماتیک روشی نوین و ماندگار برای از بین بردن چربی های موضعی و  سلولیت های بدن می باشد و جالب است بدانید که از چربی های اضافه و کشیده شده میتوان برای اضافه کردن به ناحیه های دیگر بدن که میخواهید پرتر شود میتوان استفاده کرد. حتما برای انجام این گونه عمل ها حتما به پزشک متخصص جراحی شکم و زیبایی و یا عمومی مراجعه نمایید. زیرا آنها با مشکلات احتمالی این عمل ها آشنایی کامل دارند و با بررسی ها و آزمایش های مناسب از ایجاد هر گونه عارضه ای جلوکیری کنند. لیپوماتیک روشی ایمن تر و کم عوارض تر از سایر عمل های جراحی زیبایی لاغری و پایین آوردن حجم چربی بدن می باشد. در این مقاله میخواهیم به فرق بین لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی بپردازیم.

 

تفاوت بین لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی :

جراحی ابدومینوپلاستی فقط برای کوچک کردن شکم و پهلو می باشد ولی لیپوماتیک برای کوچک کردن تمامی نواحی بدن می باشد و امکان استفاه از چربی برای سایر اعضای بدن امکان پزیر است.

در جراحی ابدومینوپلاستی زیر شکم را برش کامل می زنند. ولی در جراحی شکم با لیپوماتک فقط شکافهای کوچک ایجاد می شود و با استفاده از لوله ای به اسم کانولا چربی ها بیرون کشیده می شود.

جراحی ابدومینوپلاستی برای  افرادی که چند بار زایمان کرده اند و شکم های شل و آویزانی دارند و یا شکم هایی که پوست آنها افتادگی شدیدی دارد مناسب می باشد. جراحی لیپوماتیک بیشتر برای افرادی که شکم های سفتی دارند مناسب است. البته لیپوماتیک قدرت لیفت بالایی دارد و برای اکثر شکم ها مناسب است مگر اینکه فردی شکم بسیار بزرگی داشته باشد که بعد از عمل پوست هایش آویزان شده باشد. البته میتوانید اول جراحی لیپوماتیک را برای کوچک کردن شکم و از بین بردن سلولیت ها و چربی ها استفاده نمایید و بعد از آن از جراحی ابدومینوپلاستی برای کشیدن پوست های آویزان و چروک شده استفاده نمایید و شکمی صاف و زیبا داشته باشید.

راه های ارتباطی دکتر مصورعلی جراح زیبایی

اینستاگرام دکتر مصورعلی: dr_mosavarali

شماره تماس:  02188061895

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر مصورعلی جراح زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =