جراحی پروتز سینه
سپتامبر 11, 2016
جراحی بینی گوشتی
سپتامبر 15, 2016

جراحی کوچک کردن سینه در مردان

به بزرگی سینه آقایان ژنیکوماستی گفته می شود ابن اتفاق در میان مردان شایع بوده و در یکی از سینه ها و یا هر دوی آنها اتفاق می افتد.این اختلال در سینه مردان می تواند علل مختلفی داشته باشد که یکی از آنها مصرف برخی از داروها می باشد.بسیاری از مردان هستند که از این موضوع رنج می برند و می توانند با استفاده از روش های مختلف مانند لیپوساکشن و یا لیپوماتیک این مشکل را برطرف کنند اما یکی دیگر از روش های موثر جراحی سینه است که در نهایت با انجام عمل سینه به صورت صاف  و کوچک خواهد شد .

کاندیدای مناسب برای جراحی سینه در آقایان

تمامی مردانی که سینه های بزرگی دارند می توانند این جراحی را انجام دهند تنها باید دارای سلامت جسمی و روحی باشند و در مردانی که پوست این ناحیه شل و افتاده نیست نتیجه بهتری مشاهده می شود .مردانی که از برخی داروها استفاده می کنند و یا دخانیات و الکل را به طور دائم مصرف میکنند گزینه مناسبی برای این جراحی نیستند .


مشاوره پیش از جراحی سینه در مردان

پس از اینکه بیماران به پزشک مراجعه می کنند باید از تمامی مراحل عمل ژنیکوماستی و  اتفاقات پس از آن آگاهی لازم را دریافت کنند همچنین بهتر است بیماران انتظارات خود را از عمل برای پزشک خود مطرح کنند .

 ژنیکوماستی ( جراحی کوچک کردن سینه مردان )چگونه انجام می گیرد؟

در این بیماری بنا بر تشخیص پزشک نیاز به بیهوشی و یا بی حسی موضعی است و جراحی به مدت یک الی یک ساعت و نیم زمان بر خواهد بود. در کسانی که بافت سینه به صورت چربی است می توان روش لیپوماتیک و یا لیپوساکشن را به کار برد و یا به صورت جراحی چر بی ها برداشته می شوند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصورعلی
شما می توانید برای مشاوره در زمینه های جراحی بینی ، جراحی شکم و لیپوماتیک و …به صفحه اینستاگرام دکتر مصور علی بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =