جراحی سینه
سپتامبر 10, 2016
جراحی کوچک کردن سینه در مردان
سپتامبر 13, 2016

عمل جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه به منظور بیشتر برجسته شدن و بزرگی سینه انجام می گیرد و می تواند بر جذابیت اندام فوقانی خانم ها اضافه کند . جراحی پروتز سینه معمولا برای افراد زیر انجام میگرد :
کسانی که به طور مادرزادی دارای سینه های دفورمه هستند.
کسانی که از اندازه و یا شکل ظاهری سینه خود رضایت کافی ندارند.
افرادی که سینه ها به صورت یک شکل نیستند .

انواع پروتز سینه

پروتز های سنیه به صورت های نمکی و سیلیکونی وجود دارد که امروزه و در کشور  ما از همان پروتز های سیلیکونی استفاده می شود زیرا احتمال تغییر شکل آنها و آسیب دیدگی آنها بسیار کمتر است .

نحوه قرارگیری پروتز ها در سینه

طریقه گذاشتن پروتزهای سینه به سه صورت  انجام می گیرد می توان برش ها  را در زیر سینه ایجاد کرد که این روش رایج ترین حالت جراحی پروتز سینه است زیرا احتمال آسیب دیدگی به سینه کمتر خواهد بود و برای فرد مشکلی را ایجاد نمی کند همچینن اینکه برش ها بر روی چین پوست زیر سینه ایجاد شده اند و به همین دلیل بعد از عمل دیده نخواهند شد .
روش های دیگر قرارگیری پروتز ها با برش های دور هاله سینه و یا برش های زیر بغل است.
همچنین پروتز سینه هم در زیر عضله و هم در زیر پوست و روی عضله جایگذاری می شوند که این بنا به تشخیص متخصص و همچنین نظر بیمار دارد .

بعد از جراحی پروتز سینه ممکن است :

احساس کشیدگی پوست داشته باشید  و یا اینکه در ناحیه سینه سفتی ایجاد شده باشد  و در قسمت نوک سینه احساس خاصی نداشته باشید این حالت ها با گذشت زمان برطرف خواهد شد .در هفته های اول بعد از عمل کارهای فیزیکی که به بدن شما فشار وارد می کند انجام ندهید وتا یک ماه از سوتین استفاده کنید تا از ایجاد جابه جایی پروتز ها در سینه جلوگیری شود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصور علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =