کبودی و ورم بعد از عمل جراحی بینی
اکتبر 15, 2016
اقدامات بعد از جراحی رینوپلاستی
اکتبر 19, 2016

جراحی بینی هنرمندانه

امروزه یکی از مشکل ترین فنون جراحی نیز ، جراحی زیبایی بینی شناخته شده است و از مهم ترین دلایل آن میتوان به دخیل بودن استعداد زیبایی شناسی و هنر جراح مورد نظر دانست . در ادامه به موضوع ” جراحی بینی هنرمندانه ” میپردازیم .

 

هنر جراحی بینی ، نیاز به یک مهارت زیبایی شناسی دارد که این موضوع قابل تعلیم نیست و به عنوان یک استعداد درونی شناخته می شود . به طور مثال دانشجویان مجسمه سازی و نقاشی همگی آموزش و تعلیم خواهند دید اما فقط تعداد معدودی از این دانشجوها مشهور و معروف می شوند . دلیل این امر، وجود همان استعداد ذاتی میباشد که این افراد را به خلق شاهکارهای تحسین برانگیز سوق خواهد داد. آموزش جراحی پلاستیک بسیار گسترده میباشد در این میان جراحانی که از دانشگاه های معتبر فارغ  التحصیل میشوند و از طرف هیئت جراحان پلاستیک مورد تایید قرار گرفته اند ، بسیار واجد شرایط هستند در زمینه جراحی بینی چرا که بسیار با استعداد و مهارت های زیادی را در این زمینه کسب نموده اند.

به طور کل میتوان یک بینی را از جهات : نوع بینی ، بزرگی ، کوچکی و نوع پوست  به خوبی جراحی کرد . توسط یک جراح خوب همیشه میشود بینی بهبود پیدا کند و این استعداد ذاتی جراح ، جهت انجام عمل به او  یک دید کلی خواهد داد که به تمام  آناتومی صورت به منظور یک مجموعه کامل بنگرد ؛ به عنوان مثال در نظر گرفتن اندازه سر، شکل جمجمه ، استخوان صورت ، محل چشم ها ، لب ها ، گوش ها ،  محل ابرو ها و گونه ها  و در نهایت  شکل دادن بینی در بین این مجموعه سر به شکلی که تناسب ایجاد شود به جرات میتوان گفت فقط از یک جراح هنرمند و با تجربه برخواهد آمد .

چگونه  مهارت و هنر یک پزشک جراح را بشناسیم ؟

  • صحبت کردن با پزشک و پرسیدن سوالات خود و بررسی نحوه پاسخگویی
  • پرس و جو و صحبت کردن با بیماران دیگر پزشک
  • مشاهده جراحی های قبلی و اطمینان از نتایج مطلوب بیماران
  • مشاهده گالری عکس های قبل از عمل و بعد از عمل پزشک

 

منتظر نظرات و پيشنهادات شما عزيزان هستيم

با تشکر مديريت سايت  دکتر عبدالعلی مصورعلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =